Kėdainių, Panevėžio, Raseinių, Jonavos evangelikų liuteronų parapijos

“Tegul visi bus viena!“ (Jn 17, 21)

Sausio 24-ąją, sekmadienį, Panevėžio evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko ekumeninės pamaldos, kuriose drauge meldėsi evangelikų liuteronų ir evangelikų reformatų, Romos katalikų ir “Tikėjimo žodžio“ bažnyčių nariai kartu su savo dvasininkais. Net trys dvasininkai atstovavo Romos katalikams – Rimantas Kaunietis, Regimantas Tubelis ir Jonas Morkvėnas; pamaldose taip pat dalyvavo “Tikėjimo žodžio“ pastorius Ramūnas Jukna, evangelikų reformatų kunigas Raimundas Stankevičius ir evangelikų liuteronų kunigas Arvydas Malinauskas.

Giedojimui vadovavo Romos katalikų bažnyčios jaunimo grupė.

Evangelijos pagal Luką skaitinį apie dviejų Jėzaus mokinių, keliavusių į Emausą, susitikimą su Jėzumi komentavo ir savo mintimis apie šiandieninę krikščionių situaciją pasidalijo kun. R. Kaunietis. Pamaldų rankius pervestas į specialia organizacijos “Gelbėkit vaikus“ sąskaitą, skirtą nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems, motinų ir tėvų netekusiems Haičio vaikams paremti.

Deja, dėl šalčio, kuris prasiskverbė ir į bažnyčios vidų, nepavyko fotoaparatu užfiksuoti nė vieno pamaldų momento… O vis dėlto svarbiausia ne nuotraukos. Žymiai svarbiau tai, kad skirtingų konfesijų krikščionys meldžiasi kartu, draugauja ir tikisi, jog ši bendrystė išliks ir maldų už krikščionių vienybę savaitei pasibaigus. Melskime, kad Šventoji Dvasia neleistų pamiršti, kad, nepaisant mūsų skirtumų, esame vienos šeimos vaikai, o kuo labiau artėjame prie Jėzaus, tuo labiau artėjame ir prie savo brolių ir sesių.

28 sausio, 2010 - Posted by | Uncategorized

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: